قلم موی تخت چیست ؟

قلم مو از مهمترین ابزارهای نگارگری و رشم آثار زیبای نقاشی است. گرافیست یا نگارگر برای رنگ آمیزی، انجام قلم گیری، پرداز و ساخت و ساز از قلم مو های مختلفی استفاده می کند. یک از انواع قلم موی مورد استفاده نگارگرها و گرافیست ها، قلم موی تخت است که توسط مجموعه دالی تولید و با ضمانت عرضه می شود.

انواع قلم مو

قلم موها انواع بسیار مختلفی دارند که از ابعاد متفاوتی دسته بندی می شوند. مثلاً بر اساس جنس الیاف سر قلم مو به دو دسته طبیعی و مصنوعی تقسیم می شوند یا از نظر اندازه که دارای تنوع زیادی از ۰۰۰ تا شماره ۲۰ و یا بیشتر، شماره گذاری می شوند.

اما یکی از مهمترین دسته بندی های قلم موها، انواع قلم مو از نظر شکل الیاف سر قلم مو است که به انواع مختلفی تقسیم می شوند. در این نوع دسته بندی، انواع قلم موی گرد، تخت، زبان گربه ای، بادبزنی، سرکج، لاینر و… قرار می گیرند.

بسیاری از قلم موها از تغییر قلم موی تخت حاصل می شوند. قلم موی تخت یکی از اصلی ترین انواع قلم موهایی است که برای رسم آثار هنری مورد استفاده قرار می گیرد.

قلم موی تخت

ترتیب آراستگی الیاف زبر قلم موی تخت در نوک آن به گونه ای است که آن را به صورت نسبتاً ضخیم تبدیل می کند. برخی از قلم موهای تخت دارای الیاف کوچک و برخی دارای الیاف دراز هستند.

قلم موی تخت از الیاف طبیعی یا مصنوعی ساخته می شود. قلم موی طبیعی با الیاف بلند میزان رنگ بیشتری را نسبت به قلم موی تخت مصنوعی با الیاف کوتاه، در خود نگه می دارد.

از قلم موی تخت برای رسم خطوط پهن و و اشکال پهن استفاده می شود. البته با چرخاندن لبه ی باریک آن می توانف خطوطی باریک نیز رسم نموند. با تغییر دادن قلم موی تخت، انواع دیگر قلم موها ایجاد می شوند.

خرید قلم موی تخت

انواع قلم موی تخت آبی، قلم موی تخت مارلیک و قلم موی تخت مشکی را می توانید با کیفیت بالا و ضمانت از مجموعه دالی خریداری نمایید.

قلم موی تخت آبی از مرغوب ترین قلم موهای ارائه شده توسط مجموعه دالی است که شامل ۱۱ مدل مختلف است و در هر بسته ۶ عدد وجود دارد.

قلم موی تخت مارلیک نیز دارای کیفیت بالایی است و شامل ۸ مدل است که در هر بسته ۶ عدد وجود دارد.

قلم موی تخت مشکی دالی نیز ، به ضمانت در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد.

جهت ثبت سفارش و خرید انواع قلم موهای تخت کافی است با مجموعه دالی در ارتباط باشید. دالی انتخاب عالی

درباره‌ی نویسنده سایت قلم مو دالی

همچنین ببینید

قلم مو دالی

قلم مو دالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.