قلم موی زبان گربه ای چیست؟

قلم مو به عنوان یک ابزار مهم در رسم آثار هنری و نقاشی، باید باکیفیت بالایی ساخته شود. انواع مختلفی از قلم موها توسط نگارگرها و گرافیست ها برای خلق آثار هنری مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از قلم موهای کاربردی، قلم موی زبان گربه ای است که برای رسم خطور نرم و پهن مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع قلم مو از نظر فرم مو

قلم موها بر اساس کاربرد، اندازه و شماره گذاری، از نظر جنس الیاف و از لحاظ فرم مو تقسیم بندی می شوند.

بر اساس کاربرد، قلم موها به دوسته قلم موهای مورد استفاده برای رنگ روغن و آبرنگ تقسیم می شوند. از نظر اندازه، قلم موها از اندازه سه صفر تا بیش از ۲۰، به صورت قراردادی شماره گذاری می شوند.

انواع قلم مو از نظر الیاف نیز به دو دسته الیاف طبیعی و مصنوعی تقسیم بندی می شوند. و یکی از مهمترین تقسیم بندی ها از نظر فرم مو و الیاف سر قلم مو به انواع مختلفی مانند قلم موهای گرد، تخت، بادبزنی، زبان گربه ای، لاینر و… تقسیم می شوند.

قلم موی زبان گربه ای

قلم موی زبان گربه ای که با نام فیلبرت نیز شناخته می شود. این نوع قلم مو از تغییر قلم موی تخت ایجاد می شود. گوشه های تند قلم موی تخت، جای خود را به گوشه های منحنی شکل می دهد.

با استفاده از جهت تخت این قلم مو، خطوط پهن و با کمک قسمت کناره های آن، خطوط باریک رسم می شوند. گوشه های گرد قلم موی تخت آن را برای رسم درخت، گلبرگ و ابر بسیار مناسب کرده است.

به علت امکان رسم طرح های بسیار متنوع، این نوع قلم مو بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. قلم موی زبان گربه ای شماره ۱۰، معروفترین شماره این نوع قلم مو است.

خرید قلم موی زبان گربه ای

قلم موی زبان گربه ای را با کیفیت بالا و ضمانت می توانید از مجموعه دالی خریداری نمایید. زبان گربه‌ای (موزبر) از مرغوب ترین قلم موهای هنری دالی است که شامل ۹ مدل مختلف است که در هر بسته ۴ قلم مو دارد.

جهت ثبت سفارش و خرید قلم موی زبان گربه ای کافی است با مجموعه دالی در ارتباط باشید. دالی انتخابی عالی

درباره‌ی نویسنده سایت قلم مو دالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.