قلم موی سیاه قلم چیست؟

سیاه قلم نوعی سبک و تکنیک در نقاشی است که در آن هیچ رنگی استفاده نمی شود، بلکه از ابزارهایی مانند مداد، زغال، مرکب سیاه و قلم مو برای طراحی آن استفاده می شود. قلم موی مورد نیاز برای تکنیک سیاه قلم را می توانید از مجموعه دالی با کیفیت عالی خریداری نمایید.

سیاه قلم چیست؟

سیاه قلم تکنیکی در نقاشی است که بسیار مورد توجه نقاشان و هنرمندان قرار دارد. در این سبک نقاشی از هیچ رنگی برای خلق اثر هنری استفاده نمی شود. شاگردان کمال الملک پودر زغال را با کربنات کلسیم ترکیب می کردند و با استفاده از قلم مو برای طراحی استفاده می کردند.

زغال فشرده، زغال بید، زغال تاک، پودر زغال یا زغالی که به شکل چوب های درخت فشرده شده است برای نقاشی سیاه قلم مورد استفاده قرار می گیرند.

قلم موی مورد استفاده برای سیاه قلم

یکی از ابزارهایی که در سیاه قلم مورد استفاده قرار می گیرد، قلم مو است. در تکنیک سیاه قلم،  قلم مو برای سایه زدن و یا محو کردن سایه ها و برای استفاده از انواع پودر زغال به کار می رود.

مجموعه دالی یکی از باکیفیت ترین قلم موهای مورد استفاده برای سیاه قلم را در ایران تولید کرده و با ضمانت عرضه می نماید. سیاه قلم (موزبر) یکی از مرغوب ترین قلم موهای تولید شده در مجموعه دالی است که  ۱۰ مدل مختلف را شامل می شود.

تنوع بالای این نوع قلم مو می تواند نیاز شما را برآورده سازد. علاوه بر انواع مختلف و باکیفیت سیاه قلم، انواع قلم موهای گرد، تخت، زبان گربه ای و هنرجویی نیز در این مجموعه تولید و با ضمانت و تخفیف در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد.

جهت ثبت سفارش انواع سیاه قلم و قلم موهای هنری می توانید با مجموعه دالی در ارتباط باشید. دالی انتخاب عالی

درباره‌ی نویسنده سایت قلم مو دالی

۱۹ نظر

 1. website for essay writing
  essay on helping others
  legitimate essay writing service

 2. essay service review
  fast custom essays
  i need help to write an essay

 3. english literature essay help
  live essay help
  national junior honor society essay help

 4. english essay writing help
  best college essay writing services
  college application essay editing services

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.