انواع قلم مو تخت آبی

قلم مودر کنار رنگ، مهمترین ابزار برای خلق یک اثر هنری است. قلم موها انواع مختلفی دارند که بر اساس نوع رنگ و کاربرد بسیار متنوع هستند. قلم موی تخت نیز یکی از انواع قلم مو است که کاربردهای خاص خود را دارد.

انواع قلم مو

قلم موها انواع مختلفی دارند و بر اساس نوع الیاف، اندازه و نحوه قرارگیری الیاف سر قلم مو دسته بندی می شوند. بر اساس نوع الیاف به دو دسته طبیعی و مصنوعی تقسیم می شوند.

قلم موهایی که دارای الیاف طبیعی هستند، از موی حیواناتی مانند سمور، اسب، بز، گربه، خرگوش و… ساخته می شوند. و قلم موهایی که از الیاف مصنوعی ساخته شده اند از الیاف پلاستیکی و پلی استر ساخته می شوند.

شماره گذاری قلم موها از سه صفر، صفر، یک، دو و… تا عدد ۲۰ و حتی بیشتر شماره گذاری می شوند.

اما بر اساس نحوه قرارگیری الیاف، قلم موها در دسته های بسیار متنوعی مانند قلم موهای گرد، تخت، زبان گربه ای، بادبزنی و… قرار می گیرند.

قلم موی تخت آبی

قلم موی تخت که فرم الیاف سر آن به صورت تخت است، یکی از پرکاربرد ترین قلم موهای هنری است که سری عریض دارد. البته ضخامت این قلم موی تخت کم است و بهترین نوع آن، دارای الیافی با حالت فنری است. بنابراین هنگام خرید به فنری بودن حالت موهای قلم موی تخت توجه کنید.

قلم موی تخت برای بافت هایی که در سطح وسیع ایجاد می شوند، به کار می رود. همچنین برای رسم زوایا و حاشیه های کار که نیاز به رنگ زیادی دارد از قلم موی تخت استفاده می شود.

قلم موی تخت آبی را می توانید با کیفیت بالا، قیمت مناسب همراه با ضمانت خرید و تخفیف ویژه از مجموعه دالی خریداری نمایید. دالی تولید کننده و عرضه کننده انواع قلم موهای هنری در ایران است که قلم موهای باکیفیتی را در اختیار شما قرار می دهد.

دالی انتخاب عالی

درباره‌ی نویسنده سایت قلم مو دالی

همچنین ببینید

قلم مو دالی

قلم مو دالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.