عرضه سریع و آسان قلم مو های هنری

بهترین آثار هنری تنها با چند ابزار مانند رنگ قلم‌ مو و پالت انجام می‌شود البته خلق بهترین اثر لازم است تا از باکیفیت‌ترین محصولات استفاده شود انواع قلم ‌موهای هنری نیز دارای تنوع زیادی تنوع زیادی از نظر جنس و شکل گل و صائب اندازه می‌باشد مجموعه دالی عرضه سریع و آسان قلم‌ موهای هنری را با ضمانت و خدمات ویژه انجام می‌دهد.

انواع قلم ‌موهای هنری دالی

عرضه و سریع و آسان از ویژگی های فعالیتی مجموعه دالی برای عرضه انواع قلم موهای هنری است. انواع قلم مو بر اساس فرم الیاف سرشان، دسته بندی می شوند. در این دسته بندی انواع قلم موی گرد، تختف شاخه زنی، بادبزنی و… قرار می گیرد.

انواع قلم موهای ارائه شده توسط مجموعه دالی

سیاه قلم

یکی از محصولاتی که توسط مجموعه دالی و مارلیک در داخل کشور تولید و عرضه می شود، سیاه ‌قلم دالی است که با کیفیت و ضمانت در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌گیرد.

  • انواع قلم موی گرد

سنتی ترین و متداول ترین نوع قلم مو برای رسم آثار هنری، همین قلم موی گرد است. مجموعه دالی و مارلیک ۲۰ مدل مختلف از قلم موهای گرد آبی که در هر بسته آن ۳، ۶ یا ۸ قلم مو است را عرضه می کند.

در این مجموعه قلم موهای گرد مشکی و  قلم موی گرد هنرجویی عرضه می شود. قلم موی هنری دارای ۱۴ مدل است که در هر بسته قلم موی گرد هنرجویی از محصولات دالی و مارلیک ۱۰ قلم مو است.

  • انواع قلم موی تخت

قلم موی تخت نیز یک قلم موی بسیار پرکاربرد در نقاشی و گرافیک است. از قلم موی تخت برای پوشاندن یکنواخت سطوح کناره‌ ها و کشیدن لبه‌ های صاف و خطوط یکنواخت با استفاده از سر قلم مو انجام می‌شود.

مجموعه دالی و مارلیک انواع قلم‌ موی  تخت مارلیک که از شامل ۸ مدل مختلف است و در هر بسته آن ۶ قلم‌ مو وجود دارد را عرضه می‌نماید. بعلاوه قلم‌ موی تخت آبی دالی شامل ۱۱ مدل مختلف است و در هر بسته ۶ قلم ‌مو وجود دارد. قلم‌ موی تخت مشکی نیز نوع دیگری از قلم‌ موهای تخت است که در این مجموعه ارائه می‌شود.

  • قلم مو شاخه زنی

قلم‌ موی  شاخه زنی دارای موهای بسیار بلندی است که برای امضای نقاشی و یا رسم خطوط ظریف مانند شاخه ‌های درختان به کار می رود. قلم‌ موی  شاخه زنی با موهای سفید نرم از محصولات ارائه ‌شده در مجموعه دالی و مارلیک است.

  • قلم‌ موی زبان گربه‌ای

قلم‌ موی  زبان گربه ‌ای حدفاصل قلم موی گرد و تخت به حساب می آید. از این قلم موها برای رسم جزئیات و پوشش گسترده رنگ‌ ها استفاده می‌ شود.  مجموعه دالی و مارلیک قلم‌ موی  زبان گربه ‌ای را با ۹ مدل مختلف عرضه می کند که در هر بسته ۴ قلم ‌مو وجود دارد.

برای دریافت سریع قلم موهای هنری همراه با ضمانت و تخفیفات ویژه، می توانید با کارشناسان مجموعه دالی در ارتباط باشید.

دالی انتخاب عالی  

 

درباره‌ی نویسنده سایت قلم مو دالی

همچنین ببینید

خرید انواع قلم موی هنری

خرید انواع قلم موی هنری

قلم مو بعد از مداد، مهمترین ابزار طراحی آثار هنری است. انواع بسیار متنوعی از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *