ترفند تمیز کردن قلم موی خشک شده

قلم مو یکی از مهمترین ابزارهای نقاشی است که علاوه بر انتخاب مناسب در هنگام خرید، لازم است که در زمان کار نیز به خوبی از آن نگهداری شود. خشک شدن قلم مو بعد از پایان کار دردسر ساز است زیرا تمیز کردن آن به راحتی امکان پذیر نخواهد بود. اما می توانید قلم موی خشک شده را تمیز کنید.

روش تمیز کردن قلم موهای خشک شده

گاهی اوقات پیش می آید که به علت کم بود زمان یا بی حوصلگی پس از پایان کار، قلم موهای آغشته به رنگ را رها کنیم. خب مسلماً این سهل انگاری باعث خشک شدن رنگ ها می شود و قلم موهای خشک شده دیگر کارایی قبل را ندارند.

اما اگر شما هم با این مشکل رو به رو شده اید، نگران نباشید. ممکن است تصمیم بگیرید قلم موهای خشک شده را بیرون بیندازید، این کار را نکنید، زیرا می توانید به راحتی قلم موهای خود را تمیز کنید و از آن ها مجدداً استفاده کنید.

تمیز کردن قلم مو با محلول قلم شور

بهترین چیزی که می توانید به کمک آن قلم موی خشک شده ی خود را تمیز کنید، بدون اینکه آسیب خاصی به آن وارد شود، این است که از محلول قلم شور استفاده کنید.

محلول قلم شور را می توانید از بازار تهیه کنید. با قراردادن قلم موی خشک شده به مدت چند ساعت در محلول قلم شور می توانید آن را تمیز کنید. پس از گذشت چند ساعت، فقط کافی است آن را آبکشی کنید.

خرید انواع قلم مو

انتخاب قلم موی باکیفیت کار شما را برای طراحی آسان می کند. انواع مختلف قلم موها بر اساس نوع الیاف و فرم قرارگیری الیاف در سر قلم مو، برای رسم خطوط و نقش های متنوع تولید می شود.

مجموعه دالی به عنوان تولید کننده انواع قلم موهای هنری در ایران، انواع قلم موهای گرد آبی، گرد مشکی، گرد هنرجویی، تخت آبی، تخت مارلیک، تخت مشکی، شاخه زنی، قلم سیاه، زبان گربه ای و… را با ضمانت عرضه می کند.

مجموعه دالی محصولات خود را به صورت مدتی و همراه با تخفیفات ویژه در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد. جهت ثبت سفارش و خرید انواع قلم موهای هنری در مدل های بسیار متنوع و باکیفیت، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دالی انتخاب عالی

درباره‌ی نویسنده سایت قلم مو دالی

۶ نظر

  1. https://drugsoverthecounter.shop/# over the counter medicine for acid reflux

  2. ۴ eV, number of photons per second per cm 2 2 10 15, 1 min exposure time FIG priligy usa

  3. is zofran over the counter best over the counter sleeping pills

  4. blood pressure over the counter medication naproxen 500mg over the counter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *