چهارشنبه , ۱۵ تیر ۱۴۰۱

خرید انواع قلم موی هنری با ضمانت

انواع قلم موی هنری با ضمانت و با تخفیف به صورت مدتی توسط مجموعه دالی عرضه می شود. این مجموعه تولید کننده انواع قلم موهای هنری در ایران است که محصولاتی باکیفیت را تولید و عرضه می کند.

قلم ‌موهای تولید شده در مجموعه دالی

انواع قلم موی هنری که در مجموعه دالی تولید می شوند:

  • انواع قلم موی گرد

مجموعه دالی ۲۰ مدل مختلف از قلم موهای گرد آبی که در هر بسته آن ۳، ۶ یا ۸ قلم مو است را تولید و عرضه می کند. قلم موی گرد آبی از سایز ۵ صفر تا شماره ۲۲ تولید می شود. همچنین سری A  و B از این نوع قلم مو در مجموعه دالی تولید می شود.

قلم موی گردهنرجویی

قلم موی گرد هنرجویی با ۱۴ مدل عرضه می شود. در هر بسته قلم موی گرد هنرجویی از محصولات دالی و مارلیک ۱۰ قلم مو است. این نوع قلم مو از شماره ۴ صفر تا عدد ۲۰ شماره گذاری می شود.

  • انواع قلم موی تخت

مجموعه دالی انواع قلم‌ موی  تخت مارلیک که شامل ۸ مدل مختلف است و در هر بسته آن ۶ قلم‌ مو وجود دارد را عرضه می‌نماید. همچنین قلم‌ موی تخت آبی دالی شامل ۱۱ مدل مختلف است و در هر بسته ۶ قلم ‌مو وجود دارد. قلم‌ موی تخت مشکی نیز در این مجموعه تولید و عرضه می شود.

  • قلم مو شاخه زنی

قلم‌ موی شاخه زنی که با نام لاینر نیز شناخته می شود از محصولات تولید ‌شده در مجموعه دالی است که با موهای سفید نرم تولید می شود.

  • قلم‌ موی زبان گربه‌ای

مجموعه دالی قلم‌ موی  زبان گربه ‌ای را با ۹ مدل مختلف عرضه می کند که در هر بسته ۴ قلم ‌مو وجود دارد. این نوع قلم مو از مدل ۲ تا ۲۶ شماره گذاری است.

  • سیاه قلم

سیاه ‌قلم دالی از دیگر محصولات تولید شده در مجموعه دالی است که باکیفیت بالایی تولید و عرضه می شود. تمامی محصولات تولید شده توسط مجموعه دالی، با ضمانت، به ‌صورت مدتی و با تخفیف ویژه در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌گیرد.

انواع قلم موهای گرد آبی، گرد مشکی، تخت آبی، گرد هنرجویی، تخت مارلیک دالی، قلم موی اینچی، شاخه زنی، زبان گربه ای، تخت مشکی و سیاه قلم را می توانید با ضمانت از مجموعه دالی خریداری نمایید و از خدمات ارائه شده توسط این مجموعه بهره مند شوید.

جهت ثبت سفارش و دریافت محصولات مورد نظر خود می‌توانید با کارشناسان مجموعه دالی در ارتباط باشید. دالی انتخاب عالی

درباره‌ی نویسنده سایت قلم مو دالی

همچنین ببینید

خرید انواع قلم موی هنری

خرید انواع قلم موی هنری

قلم مو بعد از مداد، مهمترین ابزار طراحی آثار هنری است. انواع بسیار متنوعی از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.