خرید قلم مو گرد هنرجویی

قلم‌ موها ابزارهای بسیار مهم برای ایجاد تکنیک ‌های مختلف نقاشی هستند. چه یک فرد آماتور و چه یک فرد حرفه‌ای بخواهد اثر هنری ایجاد کند، نیاز به قلم موهای باکیفیت دارند. انواع بسیار متنوعی از قلم موها در حال حاضر تولید می‌شوند که یکی از آن ها قلم موهای گرد هنرجویی است که بسیار پرکاربرد هستند.

انواع قلم‌ مو

قلم موها انواع بسیار متنوعی دارند که بر اساس نوع الیاف طرز قرار گرفتن الیاف و اندازه دسته ‌بندی می‌شوند. براساس الیاف قلم مو‌ها به ۲ دسته طبیعی و مصنوعی تقسیم می ‌شوند. الیاف قلم‌ موهای طبیعی از موی حیواناتی مانند سمور، خوک، گربه، دم و یال اسب و … تولید می‌شوند. قلم موهای مصنوعی نیز از الیاف مصنوعی مانند پلی استر تولید می‌شوند.

از نظر اندازه نیز قلم موها، براساس شماره‌ های قراردادی سایز بندی می‌شوند. شماره قلم ‌موهای هنری از سه صفر شروع‌ شده و تا  شماره  ۲۰ و حتی بیشتر شماره‌گذاری می‌شودو هر چه شماره قلم‌مو کوچک‌تر باشد، سایز آن نیز کوچک‌تر است.

براساس نوع فرم الیاف بکار رفته در قسمت سر قلم‌ مو انواع بسیار متنوعی از قلم موها مانند قلم ‌موهای گرد، قلم‌ موی تخت، قلم‌ موی بادبزنی، قلم ‌موی زبان گربه‌ای، قلم‌موی هنرجویی و … تولید می ‌شود.

برای افراد مبتدی که قصد دریافت آموزش‌ های گرافیکی دارند، قلم‌موهای گرد هنرجویی گزینه بسیار مناسبی هستند. قلم ‌موهای گرده پرکاربردترین انواع قلم موها هستند.

می‌توانید بهترین قلم‌موهای گرد هنرجویی را از مجموعه دالی خریداری نمایید. دالی یک مجموعه تولید کننده انواع قلم‌ موی هنری در ایران است که قلم ‌موهای گرد هنرجویی، گرد مشکی، گرد آبی، تخت آبی، تخت مشکی، اینچی، شاخه زنی، سیاه ‌قلم و … را تولید می‌کند.

این مجموعه تمام محصولات خود را با ضمانت، به صورت مدتی ‌همراه با تخفیفات ویژه در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌دهد. جهت خرید قلم ‌موی گرد هنرجویی با کیفیت بالا و دریافت تخفیف و خدمات می‌توانید با کارشناسان مجموعه دالی در ارتباط باشید.

دالی انتخاب عالی

درباره‌ی نویسنده سایت قلم مو دالی

همچنین ببینید

قلم مو دالی

قلم مو دالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.