خرید قلم موی گرد

قلم موها به ‌عنوان یکی از ابزار های مهم نقاشی است که توسط گرافیست‌ ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. براساس فرم قرار گرفتن الیاف بر روی سر قلم مو، انواع بسیار متنوعی از قلم موها از جمله قلم‌ موهای گرد، تخت، سرکج، بادبزنی، زبان گربه‌ای، شاخه زنی و … ایجاد می‌شود. قلم‌ موی گرد یکی از پرکاربردترین قلم موها برای کارهای هنری است که می‌توانید با کیفیت بالا از مجموعه دالی آن را خریداری نمایید.

[/box]

قلم‌ موی گرد

قلم‌ موی گرد پرکاربرد ترین، سنتی ‌ترین و متداول‌ ترین قلم‌ موی هنری است که برای انواع تکنیک ‌های مختلف نقاشی مورد استفاده قرار می‌گرفت. قلم‌ موهای گرد از موهای طبیعی حیوانات مانند موی سمور، موی یال و دم اسب، موی شتر و بز کوهی، موی گربه، موی خوک و … تولید می‌شود.

قلم ‌مو های طبیعی گردی که از موی طبیعی ساخته می‌شود کیفیت بسیار عالی دارند. اما گران بودن این قلم موها باعث شده تا بسیاری از افراد به سمت استفاده از قلم‌ موهای مصنوعی گرایش پیدا کنند.

امروز قلم ‌موهای گرد از الیاف مصنوعی ساخته می شوند و دارای کیفیت بسیار بالایی هستند. به‌ طوری‌که اغلب تشخیص تفاوت بین قلم ‌موهای طبیعی و مصنوعی دشوار است. قلم موهای مصنوعی در کنار کیفیت بالایی که دارند، از نظر اقتصادی کاملاً مقرون‌ به ‌صرفه هستند و در صورت آسیب دیدن الیاف، به‌ راحتی می‌توان قلم مو دیگری را جایگزین کرد.

خرید قلم‌ موی گرد دالی

مجموعه دالی به عنوان تولید کننده انواع قلم موهای هنری در ایران، قلم موهای گرد را باکیفیت بالا تولید و عرضه می کند. انواع قلم موی گرد آبی، گرد مشکی و هنرجویی در کنار انواع قلم موهای تخت، زبان گربه ای، شاخه زنی، سیاه قلم و… در مجموعه دالی تولید می شود.

مجموعه دالی ۲۰ مدل مختلف از قلم موهای گرد آبی که در هر بسته آن ۳، ۶ یا ۸ قلم مو است را عرضه می کند.

در این مجموعه قلم موهای گرد مشکی و قلم موی گرد هنرجویی با ۱۴ مدل عرضه می شود. در هر بسته قلم موی گرد هنرجویی از محصولات دالی و مارلیک ۱۰ قلم مو است.

تمامی محصولات تولید شده در مجموعه دالی با ضمانت، به صورت مدتی و با تخفیف ویژه در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد. جهت ثبت سفارش و خرید انواع قلم موی گرد و قلم موهای هنری می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دالی انتخاب عالی

درباره‌ی نویسنده سایت قلم مو دالی

همچنین ببینید

قلم مو دالی

قلم مو دالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.