خرید قلمو فیلبرت

از ابزارهای مهم نقاشی و گرافیک، قلمو است که اشکال متنوعی دارد. بعد از مداد مهمترین ابزار برای رسم آثار هنری انواع قلمو است. قلموی فیلبرت یا زبان گربه ای نیز برای تکنیک های خاص در نقاشی مورد استفاده قرار می گیرد.

قلمو فیلبرت

انواع قلمو علاوه بر سایزبندی و شماره گذاری، بر اساس نوع الیاف و فرم الیاف سر دسته بندی می شوند. نوع الیاف به کار رفته برای ساخت قلموها یا طبیعی از موهای حیوانات است یا مصنوعی است.

الیاف طبیعی از موی طبیعی حیواناتی مانند سمور، گربه، بزکوهی، اسب، خوک و… تهیه می شوند و الیاف مصنوعی از جنس پلاستیک یا پلی استر هستند. برخی قلمو ها از مخلوط الیاف طبیعی و مصنوعی ایجاد می شوند.

قلموی فیلبرت یکی از قلمو های کاربردی در آثار هنری است که با نام فارسی زبان گربه ای نیز شناخته می شود. این نوع قلمو برای کار با رنگ روغن و رنگ آکریلیک استفاده می شود.

با استفاده از قلموی خطوط باریک و پهن رسم می شود. این قلمو از نظر شکل مابین قلموی تخت و گرد است. خطوط باریک با آن ترسیم می شود و با استفاده از طرف مسطح آن می توان خطوط پهن را رسم کرد.

خرید قلمو فیلبرت

 مجموعه دالی به عنوان تولید کننده انواع قلموهای هنری در ایران، قلموی زبان گربه ای (فیلبرت) و انواع مختلفی از قلموهای هنری را تولید و عرضه می کند.

انواع قلموهای هنری اعم از قلموی زبان گربه ای، گرد آبی، گرد مشکی، گرد هنرجویی، تخت مشکی، تخت آبی، تخت مارلیک، شاخه زنی، سیاه قلم و اینچی در مجموعه دالی تولید شده و با ضمانت عرضه می شود.

مجموعه دالی تمام محصولات خود را به صورت مدتی و با تخفیف ویژه عرضه می کند. جهت ثبت سفارش و خرید قلموی زبان گربه ای (فیلبرت) و انواع مختلف قلمو، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دالی انتخاب عالی

درباره‌ی نویسنده سایت قلم مو دالی

همچنین ببینید

کیفیت بالای محصولات دالی و مارلیک

کیفیت بالای محصولات دالی و مارلیک

محصولات دالی و مارلیک با کیفیت بالا در داخل کشور تولید شده و با ضمانت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.