خرید قلم موی تخت

یکی از پرکاربردترین قلم موهای هنری که گرافیست ها و نگارگرها از آن استفاده می کنند، قلم موی تخت می باشد. این نوع قلم مو که کاربردهای زیادی در نقاشی و رسم خطوط و نقش های مختلف دارد، در مجموعه دالی تولید و باکیفیت بالا عرضه می شود.

قلم موی تخت

قلم موی تخت دارای ضخامت کم و سر نسبتاً عریضی است. بهترین نوع قلم موی تخت، نوعی است که دارای سر فنری باشد و الیاف آن خشک نباشند. فنری بودن الیاف قلم مو باعث می شود تا به راحتی پس از خم شدن به حال اولیه برگردد. پس در هنگام خرید به فنری بودن الیاف قلم موی تخت توجه کنید.

قلم موی تخت برای بافت هایی که به حجم زیادی رنگ نیاز دارند و همچنین برای پر کردن فضاهای پهن، رسم خطوط نوارها و حاشیه کارها مورد استفاده قرار می گیرد.  

خرید قلم موی تخت دالی

انواع قلم ‌موی تخت آبی، قلم ‌موی تخت مشکی و قلم ‌موی تخت مارلیک را می‌توانید از مجموعه دالی با کیفیت بالا، با سرعت و به‌ سادگی تهیه نمایید. مجموعه دالی تولید کننده انواع قلم موهای هنری در ایران است که انواع قلم موی تخت مشکی، تخت آبی و تخت مارلیک را با کیفیت بالا تولید و عرضه می نماید.

  • انواع قلم‌ موی تخت مارلیک شامل ۸ مدل مختلف است و در هر بسته آن ۶ قلم‌ مو وجود دارد.
  • قلم‌ موی تخت آبی دالی شامل ۱۱ مدل مختلف است که در هر بسته ۶ قلم ‌مو وجود دارد.
  • قلم‌ موی تخت مشکی دالی نیز نوع دیگری از قلم‌ موهای تخت است که در این مجموعه ارائه می‌شود.

علاوه بر انواع قلم موی تخت، در مجموعه دالی انواع قلم موی گرد، زبان گربه ای، شاخه زنی، سیاه قلم و… نیز تولید و عرضه می شود. تمامی محصولات با ضمانت، به صورت مدتی و با تخفیف ویژه در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرند.

جهت ثبت سفارش و خرید انواع قلم موی تخت و انواع قلم موهای هنری، می توانید با کارشناسان مجموعه دالی در ارتباط باشید.

دالی انتخاب عالی

درباره‌ی نویسنده سایت قلم مو دالی

همچنین ببینید

قلم مو دالی

قلم مو دالی

۲ نظر

  1. how can i buy priligy in usa For two years, they followed 255 cats in which a HCM diagnosis had been made

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *