خرید قلم موی زبان گربه ای

قلم موی زبان گربه ای که با نام فیلبرت نیز شناخته می شود، ترکیبی از قلم موی گرد و تخت است. این قلم مو برای رسم جزئیات و همچنین برای ترسیم سطوح مورد استفاده قرار می گیرد. مجموعه دالی به عنوان تولید کننده انواع قلم موهای هنری در ایران، قلم موی زبان گربه ای را تولید و با کیفیت بالا عرضه می کند.

قلم موی زبان گربه ای

نام دیگر قلم موی زبان گربه ای فیلبرت (Filbert) است و از نظر شکل مابین قلم موی گرد و تخت محسوب و می شود. با استفاده از قلم موی زبان گربه ای، می توان خطوط باریک را رسم کرد و زمانی که از طرف مسطح آن استفاده شود، یک خط پهن را رسم نمود.

از قلم موی زبان گربه ای برای کار با رنگ های روغن و رنگ آکلریلیک استفاده می شود.

خرید قلم مو زبان گربه ای

مجموعه دالی به عنوان تولید کننده انواع قلم موهای هنری در ایران، قلم موی زبان گربه ای و انواع مختلفی از قلم موهای هنری را تولید و عرضه می کند.

انواع قلم موهای هنری اعم از قلم موی زبان گربه ای، گرد آبی، گرد مشکی، گرد هنرجویی، تخت مشکی، تخت آبی، تخت مارلیک، شاخه زنی، سیاه قلم و اینچی در مجموعه دالی تولید شده و با ضمانت عرضه می شود.

مجموعه دالی تمام محصولات خود را به صورت مدتی و با تخفیف ویژه عرضه می کند. جهت ثبت سفارش و خرید قلم موی زبان گربه ای و انواع مختلف قلم مو می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دالی انتخاب عالی

درباره‌ی نویسنده سایت قلم مو دالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.