خرید قلم موی زبان گربه ای

قلم موی زبان گربه ای که با نام فیلبرت نیز شناخته می شود، ترکیبی از قلم موی گرد و تخت است. این قلم مو برای رسم جزئیات و همچنین برای ترسیم سطوح مورد استفاده قرار می گیرد. مجموعه دالی به عنوان تولید کننده انواع قلم موهای هنری در ایران، قلم موی زبان گربه ای را تولید و با کیفیت بالا عرضه می کند.

قلم موی زبان گربه ای

نام دیگر قلم موی زبان گربه ای فیلبرت (Filbert) است و از نظر شکل مابین قلم موی گرد و تخت محسوب و می شود. با استفاده از قلم موی زبان گربه ای، می توان خطوط باریک را رسم کرد و زمانی که از طرف مسطح آن استفاده شود، یک خط پهن را رسم نمود.

از قلم موی زبان گربه ای برای کار با رنگ های روغن و رنگ آکلریلیک استفاده می شود.

خرید قلم مو زبان گربه ای

مجموعه دالی به عنوان تولید کننده انواع قلم موهای هنری در ایران، قلم موی زبان گربه ای و انواع مختلفی از قلم موهای هنری را تولید و عرضه می کند.

انواع قلم موهای هنری اعم از قلم موی زبان گربه ای، گرد آبی، گرد مشکی، گرد هنرجویی، تخت مشکی، تخت آبی، تخت مارلیک، شاخه زنی، سیاه قلم و اینچی در مجموعه دالی تولید شده و با ضمانت عرضه می شود.

مجموعه دالی تمام محصولات خود را به صورت مدتی و با تخفیف ویژه عرضه می کند. جهت ثبت سفارش و خرید قلم موی زبان گربه ای و انواع مختلف قلم مو می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دالی انتخاب عالی

درباره‌ی نویسنده سایت قلم مو دالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *