چهارشنبه , ۱۵ تیر ۱۴۰۱

خرید قلم مو سیاه قلم

تکنیک سیاه ‌قلم در بین طراحان و گرافیست‌ها، به‌ ویژه نقاشان چهره انسان پرطرفدار است. این تکنیک سابقه‌ای طولانی دارد اما امروزه نیز مورد توجه افراد حرفه‌ای و آماتور قرار گرفته‌ است.

قلم مویی های خاصی برای ابزارهای مختلفی برای تکنیک سیاه‌ قلم لازم است. یکی از مهم‌ترین این وسایل قلم‌ موهای ویژه‌ای است که برای طراحی سیاه‌ قلم ایجاد می‌شود. قلم موها برای محو کردن سایه‌ها و سایه زدن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سایزهای مختلفی از انواع قلم‌ مو با الیاف طبیعی یا مصنوعی ساخته می‌شود. قلم‌ موهای طبیعی از موهای حیواناتی مانند گربه، سمور، خوک، اسب، و … ایجاد می‌شوند، اما گران بودن این قلم موها باعث شده تا قلم ‌موهای مصنوعی از جنس پلی استر تولید شوند که بسیار مقرون ‌به‌ صرفه هستند و از نظر کیفیت نیز با نوع طبیعی قابل رقابت هستند.

قلم مو سیاه قلم دالی

قلم‌ موی سیاه ‌قلم دالی که دارای الیاف زبر می ‌باشد با کیفیت بالا در ایران تولید می‌شود. مجموعه دالی یک به‌ عنوان یک مجموعه تولیدکننده انواع قلم ‌مو های هنری در ایران فعالیت می‌کن.  این مجموعه سیاه ‌قلم دالی را که شامل ۱۰ مدل مختلف است و در هر بسته آن ۴ قلم‌مو وجود دارد، را  تولید و عرضه می‌کند.

مدل ۲، ۴، ۶، ۸، ۱۰، ۱۲، ۱۶، ۱۸، ۲۰ و ۲۶ از انواع مدل ‌های سیاه‌ قلم دالی است که می‌توانید برای طراحی و خلق آثار هنری زیبا از آن‌ها استفاده نمایید. مجموعه دالی علاوه‌ بر سیاه ‌قلم انواع قلم موهای هنری مانند قلم ‌موی گرد، تخت، زبان گربه‌ای، شاخه زنی و … را نیز باکیفیت بالایی تولید کرده و با ضمانت و به ‌صورت مدتی در اختیار کاربران مخاطب سریال عزیز قرار می‌دهد. جهت خرید انواع مدل‌ های سیاه‌ قلم و قلم‌ موهای هنری می‌توانید با کارشناسان مجموعه دالی در ارتباط باشید.

دالی انتخاب عالی

درباره‌ی نویسنده سایت قلم مو دالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.