قلم مو شاخه زنی

برای رسم تصاویر جذاب و باکیفیت، لازم است تا انواع قلم مو و رنگ باکیفیت بالا تهیه شود.قلم مو شاخه زنی (موسفید نرم) یکی از قلم موهای کاربردی و باکیفیت است که در مجموعه دالی تولید و عرضه می شود.

کاربرد قلم موی شاخه زنی

قلم موی شاخه زنی یا Rigger که به نام لاینر نیز شناخته می شود، از موهای باریک و بلند ساخته شده است. این قلم مو برای رسم خطوط ظریف و نازک کاربرد دارد تا اثر را هر چه بیشتر زیبا کند.گرافیست های هنرمند برای خلق امضا در کنار اثر هنری خود از قلم موی شاخه زنی استفاده می کنند. برای رسم خطوط نازک مانند موی حیوانات یا شاخه های نازک درختان از قلم موی شاخه زنی استفاده می شود.

قلم موها بر اساس نوع الیافی که برای ساخت آن ها به کار می رود به دو دسته نرم و زبر تقسیم می شوند. برای ساخت قلم موهای نرم از موی حیواناتی مانند سمور، یال اسب، بز کوهی، گربه و.. استفاده می شود و برای ساخت قلم موهای زبر از الیاف مصنوعی یا موی حیواناتی مانند دم اسب و خوک استفاده می شود.

قلم موی شاخه زنی دالی

مجموعه دالی تولید کننده انواع قلم موهای هنری در ایران است که محصولات باکیفیتی را تولید می کند. این مجموعه کیفیت محصولات خود را ضمانت می کند و محصولات خود را به صورت مدت دار و همراه با تخفیفات ویژه عرضه می نماید.قلم موی شاخه زنی دالی که دارای رنگ سفید است، در دسته قلم موهای نرم قرار می گیرد. قلم موهای نرم برای رنگ روغن، رنگ آکریلیک و آبرنگ استفاده می شوند.

قلم موی شاخه زنی را باکیفیت بالا و قیمت مناسب، می توانید از مجموعه دالی خریداری نمایید. جهت ثبت سفارش یا خرید محصولات دالی، کافی است با کارشناسان مجموعه دالی در ارتباط باشید.

دالی انتخاب عالی  

درباره‌ی مهندس حیدری پشتیبان

۱,۸۹۰ نظر

 1. who can i pay to write my essay
  cheap essays to buy
  best custom essay writing services

 2. write my essay for me no plagiarism
  sat essay help
  essay service cheap

 3. help with writing a essay
  buy essay cheap
  us based essay writing service

 4. how does lyrica work for nerve pain cost of pregabalin vs lyrica pregabalin davis pdf

 5. zyprexa and cymbalta olanzapine capsules is zyprexa the same as gabapentin

 6. canada pharmaceutical online ordering india online pharmacy