قلم مو تخت مشکی

برای خلق هر اثر هنری در کنار رنگ لازم است تا قلم‌ مویی با کیفیت مناسب انتخاب شود. تنوع قلم موها بسته به جنس، اندازه و فرم الیاف آن‌ها بسیار زیاد است. قلم‌ موی تخت یکی از انواع قلم‌ موهای پرکاربرد برای ترسیم آثار هنری است. مجموعه دالی قلم‌ موی تخت مشکی، تخت آبی و قلم‌ موی تخت مارلیک را باکیفیت تولید کرده و در مدل ‌های متنوع در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌دهد.

قلم موی تخت

انواع قلم موها با الیاف طبیعی مانند موی گربه، موی سمور، دم یا یال اسب، موی بز کوهی و یا از الیاف مصنوعی ساخته می‌شوند.

قلم‌موی تخت نیز با استفاده از الیاف طبیعی یا مصنوعی ساخته می‌شود، البته در سال های اخیر قلم موهای ساخته شده از الیاف مصنوعی نیز قابل رقابت با نوع طبیعی هستند. از طرفی گران بودن قلم موهای تخت ساخته شده با الیاف طبیعی، استفاده از انواع مصنوعی را مورد توجه قرار داده است.

قلم موی تخت دارای سری عریض است اما ضخامت زیادی ندارد. قلم‌ موی تخت در نوک خود دارای موهای زبر است که از نظر اندازه نیز متغیر هستند.

بهترین نوع قلم ‌موی تخت دارای موهایی با حالت فنری است، زیرا بلافاصله پس ‌از استفاده موهای آن به حالت عادی برمی‌گردد.

قلم‌ موی تخت برای رسم اشکال، نشانه‌گذاری، رسم خطوط باریک و پهن و پر کردن فضاهای بزرگ استفاده می ‌شود.

خرید انواع قلم مو تخت

انواع قلم ‌موی تخت آبی، تخت مشکی و قلم‌ موی تخت مارلیک توسط مجموعه دالی تولید و عرضه می‌شود. مجموعه دالی همراه با ضمانت و تخفیفات ویژه محصولات باکیفیت خود را عرضه می کند.

مجموعه دالی انواع قلم‌ موی تخت مارلیک که شامل ۸ مدل است و داخل هر بسته ۶ قلم‌ مو وجود دارد را عرضه می کند. همچنین قلم‌ موی تخت مشکی و قلم موی آبی دالی که شامل ۱۱ مدل مختلف است و در هر بسته آن ۶ قلم ‌مو وجود دارد نیز در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد.

جهت ثبت سفارش و خرید اتواع قلم موی تخت مشکی، تخت آبی، تخت مارلیک، زبان گربه ای، شاخه زنی، سیاه قلم، گرد آبی، گرد مشکی، گرد هنرجویی و… می توانید با کارشناسان مجموعه دالی در ارتباط باشید.

دالی انتخاب عالی  

درباره‌ی نویسنده سایت قلم مو دالی

همچنین ببینید

قلم مو دالی

قلم مو دالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.