کاربرد قلم موی گرد

قلم‌ موی گرد به عنوان پرکاربرد ترین و سنتی‌ترین شکل قلم‌ مو شناخته می شود که تقریباً همه ما با آن آشنا هستیم. قلم موی گرد دارای نوک تیز و سر گردی است که کاربردهای بسیار متنوعی برای ترسیم آثار هنری دارد.

کاربرد قلم موی گرد

همانطور که عنوان شد، پرکاربرد ترین نوع قلم موی هنری، قلم موی گرد است. با استفاده از قلم موی گرد انواع خطوط باریک و ضخیم طراحی می شود. در واقع گرافیست های برای رسم خطوط ظریف و جزئیات یک کار هنری نیاز به قلم موی گرد دارند.

به ویژه این‌که هر چه کیفیت قلم‌ موهای گرد بیشتر باشد، رسم جزئیات و خطوط با ظرافت بیشتری انجام می شود. قلم موی گرد برای کشیدن خطوط نازک و ضخیم و یا گذاشتن رنگ‌ های رقیق استفاده می‌شود.

همچنین برای رنگ ‌آمیزی‌ های کنترل‌ شده، پر کردن جاهای کوچک، طرح زدن و رسم خطوط بیرونی تصویرها نیز کاربرد دارد. بنابراین هر چه یک  قلم ‌موی گرد اشکال تیز را بهتر رسم کند، کیفیت آن بیشتر است.

قلم موهای گرد به ‌علت این ‌که الیاف زیادی در ساخت آن ها به کار رفته است، میزان بیشتری از رنگ را داخل خود نگه می‌دارند به‌ همین دلیل برای زمینه کار با آبرنگ و رسم جزئیات دقیق ‌تر بسیار مورد استفاده قرار می ‌گیرند.

خرید انواع قلم موی گرد

مجموعه دالی تولید کننده انواع قلم موهای هنری در ایران است که انواع قلم ‌موهای گرد را با کیفیت بسیار بالا تولید و عرضه می نماید. مجموعه دالی قلم‌ موهای گرد آبی، گرد مشکی و گرد هنرجویی را تولید و با تخفیف ویژه و به‌ صورت سریع و آسان در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌دهد.

پیشنهاد مطالعه :

قلم مو شاخه زنی

انواع مختلف قلم‌ موهای گرد آبی، گرد مشکی، سیاه ‌قلم، اینچی، تخت آبی، زبان گربه ‌ای باد بزنی، گرد هنرجویی و … از محصولات تولید ‌شده توسط مجموعه دالی است. تمامی این محصولات دارای کیفیت بالا و ضمانت خرید که با تخفیف ویژه و به صورت مدتی در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد.

جهت ثبت سفارش می توانید با کارشناسان مجموعه دالی در ارتباط باشید.

دالی انتخاب عالی  

درباره‌ی نویسنده سایت قلم مو دالی

همچنین ببینید

خرید قلمو لاینر

خرید قلمو لاینر

گرافیست ها چه آماتور باشند و چه به صورت حرفه ای فعالیت کنند، برای خلق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.